ISO BELGELENDİRME

0 212 541 25 53

ISO 9001 Kalite Belgesi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi , SA 8000 Sosyal Sorumluluk Kalite Belgesi, ISO 13485 Tıbbi Cihazlar Kalite Yönetim Sistemi, EN 15038 Çeviri Hizmetlerinde Kalite Yönetim Sistemi, Helal Belgesi, Haccp Belgesi, CE İşareti (Avrupa Ürün Uygunluk Belgesi) ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi, ISO 10002:2004 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ YÖNETİMİ, FSC Belgesi Orman, GLOBALGAP Belgesi, Gümrüklü Antrepo, ONAYLANMIŞ KİŞİ STATÜ OKSB, Mavi Hat Uygulaması, Yetkilendirilmiş Gümrük Müşavirliği ...

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

EĞİTİMLER

YYS DANIŞMANLIK uluslararası kabul görmüş standartların denetçi, başdenetçi, kalite ve sistem yöneticisi eğitimlerini vermektedir.

Kuruluşların kalite yönetimi ile ilgili uygulamalarını desteklemek ve her seviyeden tüm çalışanların bilinçlenmeleri, uygulamalar ile ilgili yeterli bilgi ve beceri edinmeleri amacı ile bir dizi eğitim programı hazırladık ve sunmaktayız. Bu konudaki eğitimlerimizin hepsi 10 yıldan fazla süredir Türkiye'de sunulmaktadır. Eğitimlerimizi sunan eğitmenler konularında 20 yıl tecrübeli, her sektörden örnekler ile konunun daha iyi anlaşılmasını sağlayabilecek etkin insanlardır.

Eğitim, bireyin ve sistemin iyileştirilmesine ve geliştirmesine, riskleri kontrol altına almaya hatta önlemeye yardımcı olan işletme maliyetlerini dengeleyen, düşük maliyetli bir faaliyettir. Gerektiği şekilde verilen ve eğitim amacına ulaşmada en kolay yol olan bu faaliyetler İntersistem Teknik Sertifikasyon (ISQ) tarafından hizmet alanlara sunulmaktadır. İyi alınmış bir eğitimle kuruluşlar sistemlerini devam ettirebilmek ve iyileştirme yapma olanağına sahip olurlar. Eğitim faaliyetleri işletmeleri geliştiren bitmez tükenmez bir “yol” gibidir. Eğitimde hedefini tespit eden bu yolda nereye gideceğini iyi bilir.

Sistem temel eğitimleri, sektörlerin bütününün yıllardır üzerinde durduğu, ülkemizde de son 15 yıldır ciddiye alındığı faaliyet enstrümanlarındandır. Çağdaş ve verimli bir yönetim başarısı, tescillenmiş unsurlardandır. Bu nedenle, yönetim sistemleri uygulamalarında gereksinim duyulan, işletme ekonomilerine zarar vermeyen bir faaliyet durumundadır. Yönetim sistemleri ulusal ve uluslar arası kamuoyunda gerekli hale gelmiş hatta ülkemizde ve bazı ülkelerde bu sistemlerin içeriklerinin büyük bir bölümüde yasal mevzuatlara girmiştir. Sistem eğitimleri her türlü sistemi kapsamakta olmakla birlikte sistemlerin uygulanması, çalıştırılması ve kontrol altına alınmasında fayda sağlamaktadır. Bu faydalar,  ulusal ve uluslar arası ticarette zaruri hallere gelen standart taleplerini karşılamanın sağlanması ile pazardaki pay alımlarına en büyük desteği vermektedir.

TEMEL EĞİTİM KATEGORİLERİ

  • Başdenetçi Eğitimleri
  • Dokümantasyon Eğitimleri
  • İç Denetçi Eğitimleri
  • Kalite Eğitimleri
  • Sistem Yöneticisi Eğitimleri

Şeklinde ana kategorilerle sunulmaktadır.  Alt kategorileri ziyaret ederek, tüm eğitimleri, şartlarını ve içeriklerini bulabilirsiniz.