• 0212 541 25 53
  • 0533 050 77 58
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Pzt Cuma 09:00 20:00

BRC Gıda Güvenliği Danışmanlığı

BRC Danışmanlığı

BRCGS Gıda Güvenliği danışmanlığı -YYS, sizlere ihtiyacınız olan danışmanlığı sağlamak için -ister çok sayıda tesisi bulunan bir üretici, isterse daha küçük ölçekli bir işletme olsun- her boyutta gıda üreticisi firma ile çalışabilir.

BRC Gıda Güvenliği Danışmanlığı
01

BRC Standartlar

Tüketici Ürünleri
02
Etik Ticaret ve Sorumlu Kaynak Kullanımı
03
Gıda Güvenliği
04
Glütensiz Sertifikasyon Programı
05
Ambalaj Malzemeleri
06
Perakende Satış
07
Depolama ve Dağıtım

BRC Gıda Güvenliği hakkında yardıma mı ihtiyacınız var?

18 yiyecek kategorisini ve 27.000 sertifikalı tesisi kapsayan LR sertifika tedarikçimiz, her BRCGS müşterisinin farklı ihtiyaçları olduğunu bilir. Yiyecek ve içecek sektöründe 30 yılı aşan çalışma deneyine sahip ekiplerimiz, size standartları iyileştirmeyi, gıda güvenliğinizi artırmayı ve sonuçta, markanızı korumayı hedefleyen çok çeşitli danışmanlık hizmetleri sunabiliriz.

BRC Ambalaj Standardı hakkında yardıma mı ihtiyacınız var?

Global BRCGS Ambalaj Malzemeleri Standardı, size ek modüllerden, eğitimlere ve tesisinizin mevcut durum analizine kadar her şeyi kapsayan, belirli iş ihtiyaçlarınıza uygun, firmanıza özel bir paket sunuyoruz.

BRC Tüketici Ürünleri hakkında yardıma mı ihtiyacınız var?

Global BRCGS Tüketici Ürünleri Standardına, ek modüllerden eğitim ve işletmenizin mevcut durum analizine kadar her unsuru kapsayan, iş gereksinimlerinize uygun size özel bir paket sunabiliriz.

BRCGS Tüketici Ürünleri Standardı; oyuncaklardan tebrik kartlarına, Kendin Yap ürünlerinden beyaz eşyaya, tekstile, mobilyaya ve reçetesiz ilaçlara kadar her şeyi içeren gıda dışı tüketim ve ev eşyalarının çoğunluğunu kapsamaktadır.

BRC Eğitim

Ürün güvenliği standartları konusunda uzmanlarımız tarafından BRC eğitimlerimiz hem yüz yüze hem de dijital ortamlarda verilmektedir.

Firma İçi Eğitim

Dünya çapında yayılmış onaylı eğitmen ağı ile sitenizde yalnızca çalışanlarınız için şirket içi kurslar düzenleme konusunda benzersiz bir yeteneğe sahibiz. Bu, çalışanlarınızın oturumlar sırasında özgürce soru sormasına izin vererek daha odaklı bir yaklaşım sağlar. Ekibinizin daha geniş bir grubunun becerilerini geliştirmek için seyahat maliyetlerindeki tasarrufları kullanma fırsatına sahipsiniz.

BRCGS, tedarik zinciri Gıda Güvenliği, Ambalaj ve Ambalaj Malzemeleri, Depolama ve Dağıtım, Tüketici Ürünleri, Acenteler ve Brokerler, Perakende, Glütensiz, Bitki Bazlı ve Etik Ticaret için Küresel Standartlarımız, iyi üretim uygulamaları için kriteri belirler ve müşterilere ürünlerinizin güvenli, yasal ve yüksek kalitede olduğuna dair güvence sağlamaya yardımcı olur.

BRC Danışmanlık

Eğer kurulu bir sisteminiz varsa (ISO 22000, FSSC 22000) işiniz daha kolaydır. Eğer kurulu bir sisteminiz yoksa tecrübeli danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

BRC Sistemin Kurulması ve Uygulama Yapılması

BRC gerekliliklerinin bu sisteme bütünleşmiş edilmesi en mantıklı yol. Kayıt tutulması gereken zamanı en az 2 ay olarak düşünebilirsiniz. BRC Gıda Güvenliği ile ilgili kurulmuş bir sistem yoksa denetim öncesi 1 yıllık hazırlık tavsiye edilir. Elbette işletmenin büyüklüğü ve ürün yelpazesine göre süreler değişebilir.

BRC Sertifikasyon Kuruluşu İle Temas

Belgelendirme için bir Sertifikasyon Kuruluşu ile iletişime geçmek gerekiyor. Sertifikasyon şirketini seçerken, şirketin referansları ile denetçilerin yeterliliği, tecrübesi ve size kazandıracaklarını göz önünde tutmanızda fayda var.

BRC Denetimi

Denetim, ideal olarak yarı yarıya doküman ve saha kontrolleri şeklinde ilerler. Detaylar, tarafınıza açılış toplantısında iletilir ve mutabık kalınır. Denetim sonrasında, herhangi bir uygunsuzluk varsa, kapanış toplantısında iletilir. Bu aşamada henüz bir belgelendirme olmaz. Denetçi, raporunu teknik komiteye sunar.

Haberli veya habersiz denetim seçenekleri bulunmaktadır.

Tercihinize göre denetim planlanabilir. Tedarikçi Değerlendirme Denetimi, 2. Taraf Denetimleri.

BRC Uygunsuzlukların Giderilmesi ve BRC Belgelendirme

Bulunan uygunsuzlukların giderilmesi için en fazla 25 günlük süre verilmektedir. Bu süre içinde, bildirilen uygunsuzlukların giderilme kanıtlarını sertifikasyon şirketine gönderiyoruz. Bunlar incelendikten sonra (uygunsuzluk durumuna göre tekrar ziyaret gerekebilir) en fazla 40 gün içerisinde sertifikasyon gerçekleşir ve BRC sertifikası almaya hak kazanmış olursunuz. Sertifika süresi 1 yıldır ve her sene tekrar denetim gerekir.

BRC Gıda Güvenliği Danışmanlık Hizmeti

Hemen Profesyonel Sertifika Hizmeti Alın

Bize ulaşarak profesyonel hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.
Hemen YYS danışmanlık iletişime geçiniz?


Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Sosyal Medya

İstanbul
Adres: Yenibosna Merkez Mah. 29 Ekim Cad. No:35 Bahçelievler/İstanbul
Telefon: 0 212 541 25 53
E posta: admin@yysdanismanlik.com

Ankara
Adres: Atapark Mahallesi 1308 Sokak No: 8/7 Keçiören Ankara
Telefon: 0 312 472 30 50
E posta: contact@yysdanismanlik.com

İzmir
Adres: Gazi Mah. Kublay Cad. No: 19 Gaziemir / İzmir
Telefon: 0232 251 77 88
E posta: izmir@yysdanismanlik.com

© 2024 YYS Belgelendirme Eğitim Danışmanlık ve Test&Analiz Hizmetleri Tüm Hakları Saklıdır.