• 0212 541 25 53
  • 0533 050 77 58
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Pzt Cuma 09:00 18:00

TEST ANALİZ

Elektriksel güvenlik testleri, ortam analizleri, tekstil analizleri, gıda analizleri ve su analizleri başta olmak üzere çok sayıda test, analiz, ölçüm, muayene ve değerlendirme hizmetlerini vermekte ve bu çalışmalarında dünya genelinde kabul görmüş test ve analiz yöntemleri uygulamaktadır. Bu sayede kuruluşumuz müşteriler nezdinde her zaman tercih edilen bir kuruluş olmuştur.
Kuruluşumuz faaliyetlerinde şu iki temel ilkeden taviz vermemektedir:

Sektörel bazlı veya genel nitelikte her türlü test ve analiz çalışmaları sırasında, kuruluşumuz, mevcut yasal düzenlemeleri ve yerli ve yabancı kuruluşlar tarafından yayınlanan ilgili standartları dikkate almaktadır.
Kuruluşumuz, TS EN ISO/IEC 17025 Deney ve Kalibrasyon Laboratuvarlarının Yeterliliği İçin Genel Şartlar standardına uygun olarak UAF Amerikan Akreditasyon, ÖSAS, (Avusturya) Akreditasyon'dan akredite olmuştur ve faaliyetlerini bu yetki çerçevesinde sürdürmektedir. Kuruluşumuz, ilk günden itibaren, müşterilerine hızlı, kaliteli, doğru ve güvenilir hizmet vermektedir. Bundan sonra da bu anlayıştan taviz vermeden hizmet vermeye devam edecektir.

Kuruluşumuz üst yönetimi, faaliyet alanları itibariyle gelişen teknolojileri yakından takip etmekte ve çalışanların da bu konuda kendilerini yetiştirmelerine imkan tanımaktadır. Ayrıca çalışmalarda en son teknolojiye uygun cihazlar kullanmaya önem vermektedir.

Kuruluşumuz, iş sağlığı ve güvenliği konusunun, insanların ve toplumların yaşam standartlarını yükseltecek konumda olduğunun bilincindedir. Gelişmiş toplumlarda, çalışanların sağlık ve güvenliğine önem verilmektedir. Bu konuda kuruluşumuz yönetici ve çalışanları da sorumluluk hissetmekte ve gönüllülük esasına uygun çalışma felsefesi gütmektedir. Kuruluşumuz, ülkemizde bu alanda yaşanan maddi ve manevi kayıpların önlenmesi için üzerine düşeni yapmaktadır.

Laboratuvar Hizmetleri

Test ve Analiz Hizmetleri

Kuruluşumuz, Endüstriyel testler, Su testleri, Elektriksel testler, Tekstil testleri, Hava mikrobiyolojisi testleri ve daha bir çok test ve analiz hizmetleri vermektedir.


Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Sosyal Medya

© 2020 YYS Belgelendirme Eğitim Danışmanlık ve Test&Analiz Hizmetleri Tüm Hakları Saklıdır.