• 0212 541 25 53
  • 0533 050 77 58
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Pzt Cuma 09:00 20:00

ISO 27001 Belgesi Nasıl Alınır?

Mevcut Durum Analizi, Eğitim, Danışmanlık, Denetim, Belgelendirme

ISO 27001 Belgesi Nasıl Alınır

Belgelendirme

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemleri belgelendirilmesi, kuruluşun kurmuş olduğu Bilgi güvenliği yönetim sistemlerinin bağımsız ve akredite bir sertifikasyon (belgelendirme) kuruluşunun denetiminden başarıyla geçmesi ve bunun devamlılığını sağlaması ile mümkündür.

Kuruluş, Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi standardın gereksinimlerini karşılayacak şekilde kurduktan sonra, bu sistemin belgelendirilmesi için bir sertifikasyon (Belgelendirme) kuruluşu ile anlaşır. Sertifikasyon (Belgelendirme) kuruluşu, kuruluşun bilgi güvenliği sisteminin standardın gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığını tespit etmek üzere bir sertifikasyon (Belgelendirme) denetimi yapar.

Denetim

Bu denetim sonucunda sertifikasyon (Belgelendirme) kuruluşu, kurulmuş olan bilgi güvenliği sisteminin ilgili standardın gereksinimlerinin yeterince karşılandığına karar verirse, kuruluşun bilgi güvenliği sistemini belgelendirir.

Böylece kuruluş ISO 27001 belgesinin kullanım haklarına sahip olur. Kuruluşun bilgi güvenliği sistemini belgelendirilmesinin ardından Sertifikasyon (Belgelendirme) Kuruluşu, kuruluşun standardın gereklerini yerine getirmeye devam edip etmediğini tespit etmek üzere belirlenmiş aralıklarla takip denetimleri yapar.

Takip Denetim

Kuruluşun Bilgi güvenliği yönetim sistemlerine verilmiş olan bu belge, aslında tamamen sertifikasyon kuruluşunun malı olup belirli bir süre için kuruluşa ödünç verilmiştir. Yapılan bu takip denetimleri sonucunda Sertifikasyon (belgelendirme) Kuruluşu, kuruluşun bilgi güvenliği sisteminin standardın gereklerini yeterince sağlamadığı kararına varırsa, kuruluşa ödünç vermiş olduğu ISO 27001 belgesini geri alabilir.

ISO 27001: 2013 Sertifika

ISO Sertifikası, yönetim sisteminizin işinize, müşterilerinize ve ekibinize faydalı bir ISO standardına uygun olduğunun kanıtıdır. Sertifikasyon, şirketinizin ihalelerde kredibilitesini kanıtlar ve sözlerinizin yerine getirileceğine dair güven verir.

Uluslararası standartları karşılayan bir yönetim sistemine sahip olarak müşterilerinize ihtiyaçlarını karşılama konusunda ciddi olduğunuzu söylersiniz.

Sertifikalar arasındaki ortak faydalar:

* Genişletilmiş pazar potansiyeli
* İhale şartlarına uygunluk
* Gelişmiş verimlilik ve maliyet tasarrufu
* Daha yüksek seviyede müşteri hizmetleri ve memnuniyeti
* Personel moralinin artması, motivasyon ve katılım
* Ekibimiz, müşterilerimizin işletmelerinin daha verimli çalışmasına yardımcı olmak için yüksek kaliteli, uygun maliyetli çözümler sağlama konusunda uzmanlaşmıştır.

Geliştirmek istediğiniz süreçler ne olursa olsun, işletmeniz için doğru standardı bulmanıza yardımcı olacağız.

Basit Altı Adım sürecimiz sertifika almayı kolaylaştırır ve arkadaş canlısı ekibimiz sayesinde danışmanlığımızın ve eğitimimizin eşsiz olduğunu göreceksiniz.

YYS DANIŞMANLIK olarak; ISO 27001 Belgesi almak isteyen firmalara kurumlara ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi için eğitimdanışmanlık (Tüm Dokümanların Hazırlanması) hizmetleri vermekteyiz. 27001 Danışmanlığı alacak Kurumun/Firmanın 27001 Eğitimi vererek, 27001 sertifikası firmaya kazandırılmasını sağlıyoruz.

Belgelendirme Hizmeti

Hemen Profesyonel Sertifika Hizmeti Alın

Bize ulaşarak profesyonel hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.
Hemen YYS danışmanlık iletişime geçiniz?


Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Sosyal Medya

Adres: Yenibosna Merkez Mah. 29 Ekim Cad. No:35 Bahçelievler/İstanbul
Telefon: 0 212 541 25 53
E posta: admin@yysdanismanlik.com

Adres: Atapark Mahallesi 1308 Sokak No: 8/7 Keçiören Ankara
Telefon: 0 312 472 30 50
E posta: contact@yysdanismanlik.com

© 2023 YYS Belgelendirme Eğitim Danışmanlık ve Test&Analiz Hizmetleri Tüm Hakları Saklıdır.