• 0212 541 25 53
  • 0533 050 77 58
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Pzt Cuma 09:00 20:00

Pentest İle Neler Yapabilirsiniz?

Hızlı güvenlik değerlendirmeleri

Karmaşık güvenlik araçlarını kurmak, yapılandırmak ve çalıştırmak için zamanınızı boşa harcamayın. Sizin için tüm ayarları hazırladık, sadece hedefinizin ne olduğunu söyleyin ve Başlat düğmesine basın. Risk açıklaması, kanıtlar ve iyileştirme önerileri dahil olmak üzere ayrıntılı güvenlik açığı bilgileri içeren dostça bir rapor alacaksınız.

Sürekli güvenlik izlemesi

Platformumuzdaki tüm tarayıcıların, sisteminizi güvenlik açıklarına karşı periyodik olarak test etmesi planlanabilir. Araçlarımız düzenli olarak güncellendiğinden, kritik açıkları kaçırmadığınızdan emin olabilirsiniz. Tarama raporları doğrudan gelen kutunuza gönderilir, böylece sorunlar bulunduğunda hızlı bir şekilde tepki verebilirsiniz.

Saldırı yüzeyini keşfedin ve pasif taramalar yapın

Bilgi toplama, bir penetrasyon testi planlamak ve yapılacak iş miktarını tahmin etmek için çok önemlidir. Bir kuruluşun saldırı yüzeyini hızlı bir şekilde keşfetmenize, güvenlik açıklarını pasif olarak taramanıza ve en umut verici hedefleri bulmanıza olanak sağlayan güçlü keşif araçlarına sahibiz.

Ağ kısıtlamalarını atla

Makinenizdeki tüm araçlara sahip olsanız bile, ağınızın yerel güvenlik duvarı harici ana bilgisayarları taramanızı engelleyebilir. Bunun tek yolu harici bir sunucudan taramak ve Pentest-Tools.com bunun için tasarlandı. Sunucularımız hızlı ve doğrudan bir İnternet bağlantısına sahiptir.

Üçüncü taraf güvenlik değerlendirmeleri

Bir web geliştirme veya BT hizmetleri şirketi iseniz, müşterilerinize gerekli tüm güvenlik önlemlerini doğru şekilde uyguladığınızı göstermek için platformumuzu kolayca kullanabilirsiniz. Sonuçlarımız 40'tan fazla ülkede 50.000'den fazla müşteri tarafından güvenilmektedir.

Güvenlik testini kendi araçlarınıza entegre edin

Sağladığımız API, platformumuzdaki araçları kendi sistemlerinize ve süreçlerinize kolayca entegre etmenizi sağlar. Bu şekilde, bu tarayıcıları kendiniz çalıştırmakta zorlanmadan, güçlü tarama motorlarından yararlanacaksınız.

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Sosyal Medya

İstanbul
Adres: Yenibosna Merkez Mah. 29 Ekim Cad. No:35 Bahçelievler/İstanbul
Telefon: 0 212 541 25 53
E posta: admin@yysdanismanlik.com

Ankara
Adres: Atapark Mahallesi 1308 Sokak No: 8/7 Keçiören Ankara
Telefon: 0 312 472 30 50
E posta: contact@yysdanismanlik.com

İzmir
Adres: Gazi Mah. Kublay Cad. No: 19 Gaziemir / İzmir
Telefon: 0232 251 77 88
E posta: izmir@yysdanismanlik.com

© 2024 YYS Belgelendirme Eğitim Danışmanlık ve Test&Analiz Hizmetleri Tüm Hakları Saklıdır.